висока якість продукції за доступною ціною
Каталог
КАТАЛОГ ЗМІШУВАЧІВ
Докладніше
Новини
Найпопулярніші моделі змішувачів Wezer

Компанія Wezer — це надійний, відповідальний і…

Докладніше >>
Водонагрівальні крани Wezer — лідери продажів в Україні

Останні дослідження ринку сантехніки, які були проведені…

Докладніше >>
Компанія Wezer і сучасні апарати для зварювання полімерних труб

Сталеві і чавунні труби, які використовуються в…

Докладніше >>
Наші переваги
Висока якість
Доступна ціна
Сервіс
Быстрая доставка

Торгова марка Wezer – це висока якість продукції за доступною ціною. Вона порівняно недавно з’явилася в Україні, але завдяки своїм високим характеристикам користуються великою популярністю. Деякі товари компанії є унікальними і не мають аналогів на ринку нашої країни, відрізняючись якістю і тривалим терміном служби.

Принцип роботи бренду Везер
Йдучи в ногу з часом, компанія підтримує високі стандарти якості своєї продукції. Постійно розробляється новий дизайн пристроїв і нові технічні рішення в їх роботі, завдяки цьому обладнання Wezer стає все досконалішою і досконаліший. Над поліпшенням характеристик інструментів Везер працює команда інженерів і дизайнерів.

Щоб бути конкурентоспроможними і знизити собівартість виробів, виробничі потужності розташовані в Китаї. При цьому здійснюється суворий контроль виробництва щоб уникнути порушення процесу виготовлення.

Не варто боятися купити товари Wezer, оскільки вони зроблені в Китаї. Тут свою продукцію виготовляють такі світові гіганти як K’Nex, Sony, Panasonic, Bork, Vinzer, Vitesse, PROMOD, NAF NAF, Mexx, Mango, Adidas, Reebok.

Продукція компанії Wezer
В основному, вона спеціалізується на виробництві сантехніки, обладнання та комплектуючих для прокладання систем водопостачання та опалення. У каталозі представлені:

До того ж асортимент товарів торгової марки Везер постійної розширюється, пропонуючи все більш досконалі і функціональні зразки продукції. Кожна модель проходить ретельну перевірку на функціональність, надійність і ергономічність перед запуском у виробництво.

СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваш телефон *
Ваш коментар *