Найпопулярніші моделі змішувачів Wezer

Компанія Wezer — це надійний, відповідальний і передовий виробник різного сантехнічного обладнання. Товари Wezer відомі як в Україні, так і в багатьох інших країнах по всьому світу. У виробництві сантехніки беруть участь професійні інженери і дизайнери компанії, застосовується передове обладнання та сучасні технології. Сукупність усіх цих двигунів продуктивного процесу зумовили у компанії наявність сертифікатів міжнародної відповідності та стандартизації якості.

Створення сантехніки, що відповідає всім вимогам користувачів і сучасно ринку, зробило продукцію компанії Wezer впізнаваним брендом і вивело деяку його продукцію в топ продажів. Пропонуємо Вам ознайомитися з найпопулярнішими моделями змішувачів Wezer, які зараз підкорюють серця покупців.

 

Змішувач для кухні EKO4X-01G

 

Дана модель змішувача займає ТОП-1 продажів з цілком очевидних причин:

  • Надійний корпус — матеріал корпусу змішувача EKO4X-01G виконаний з якісної нержавіючої сталі. Цей матеріал захищає виріб від вологи, впливу корозії і наділяє його достатньою міцністю. У зв’язку з цим, модель змішувача EKO4X-01G здатна функціонувати без перебоїв досить тривалий термін, до 10 років і більше.
  • Гнучкий виливши — представлений змішувач включає в себе гнучкий силіконовий вилив, який можливо зігнути практично під будь-яким кутом. Така конструкція виливу дозволяє без зайвих зусиль здійснити мийку посуду, овочів і іншого.
  •  Стильний дизайн — над створенням змішувача даної моделі працювали професійні дизайнери, які придумали той зовнішній вигляд, який видно в підсумку. Плавні перетікаючi лінії контуру утворюють м’яку форму, яка дозволяє змішувачу злитися з більшістю сучасних стилів інтер’єру.

Змішувач для умивальника EKO1B-01

 

Модель змішувача для умивальника EKO1B-01 від компанії Wezer значиться у списку ТОП продажів за схожими причинами, що і попередня модель. Вона також виконана з нержавіючої сталі, про властивості якої було написано вище. Але є у неї і інші переваги, до яких варто віднести:

  • Простий монтаж — змішувач EKO4X-01G кріпиться до умивальника за допомогою гайки. Монтаж даної моделі можна здійснити самостійно, не вдаючись до допомоги сантехніка.
  • Доступна заміна запчастин — якщо виникне необхідність заміни будь-яких деталей змішувача, включаючи картридж, то знайти необхідні запчастини можна буде без особливих зусиль. Це актуально, якщо ситуація виникла після завершення дії гарантійного терміну. Оскільки виробництво змішувачів Wezer є стандартизованим, відповідні деталі можна придбати на будь-якому сантехнічному ринку.
  • Відмітний зовнішній вигляд — змішувач виконаний дизайнерами з урахуванням вимог і побажань великого числа користувачів. Органічний дизайн в поєднанні з якісними матеріалами робить змішувач для умивальника EKO4X-01G бажаним придбанням.

Змішувач для ванни PRO7-02

Що може бути краще для відпочинку, ніж прийняття заспокійливої ​​гарячої ванни або розслабляючого ніжного душа? Змішувач для ванни PRO7-02 володіє в комплектації душової лійкою, виконаної в одному стилі із змішувачем. Корпус даної моделі так само, як і корпусу попередніх примірників, виконаний з високоякісної нержавіючої сталі. Крім відмінних характеристик міцності та експлуатаційних показників, змішувач PRO7-02 має наступні переваги:

  • Висока продуктивність — всi вироби Wezer, в тому числі і дана модель змішувача для ванни, проходять контроль якості на всіх етапах виробництва. Вироби піддаються різним випробуванням, які визначають їх придатність до експлуатації.
  • Сучасний стиль — дизайн змішувача виконаний у стилі кубізму, одного з найпопулярніших стилів на цей момент. Маючи у себе змішувач PRO7-02, Ви зможете підкреслити всю витонченість Вашої ванної кімнати.
  • Доступна ціна — сам по собі змішувач PRO7-02 можна віднести до преміум класу. Але політика компанії і автоматизовані виробничі процеси зумовили встановлення доступної вартостi виробу. А цей факт у свою чергу привiв до популярності на ринку даної моделі змішувача.

Варто додати, що усі змішувачі Wezer мають сертифікати якості від міжнародних лабораторій стандартизації, таких як CE, ISO та інших. Купуючи змішувачі Wezer, Ви завжди можете бути впевнені в їх якості і надійності, адже ці їхні переваги перевірені і доведені на практиці.

Щоб купити вподобаний змішувач, на сайті компанії потрібно перейти до розділу «де купити».