Зустрічайте кухонні мийки Wezer

Оскільки процес миття посуду, це повсякденне заняття, то варто відповідально поставитися до вибору застосовуваного для цього інструменту. «Якісна мийка для миття посуду потрібна в кожному будинку» — саме це твердження формує різноманітність кухонних раковин. При створенні нержавіючих мийок, ми, компанія Wezer, орієнтуємося на потреби своїх клієнтів. Саме це формує функціональність і довгостроковість нашого продукту.

Нержавіюча сталь як найоптимальніший матеріал для кухонної мийки

Найпростіші речі мають найбільшу стабільність. Саме так можна сказати про нержавіючу сталь, яка є основним матеріалом для виготовлення мийок. Вироби з нержавійки прості у виготовленні, не володіють надмірностями і мають звичний класичний зовнішній вигляд. Щоб зробити використання мийок найбільш комфортним, ми застосували деякі конструктивні рішення, які в свою чергу вплинули на їх зовнішній вигляд. У нас Ви зможете знайти кухонні мийки:

 • круглі без робочої поверхні;
 • круглі з лівою робочою поверхнею;
 • квадратні з лівою робочою поверхнею;
 • квадратні подвійні мийки з правою робочою поверхнею.

Основними перевагами кухонних мийок з нержавіючої сталі є:

 • стійкість до корозії — сплав заліза і хрому при низькому вмісті вуглецю формує імунітет до окислення, що обумовлює корозійні властивості виконаних з нього виробів;
 • висока міцність і мала вага — матеріал має високу щільність, при цьому утворюючи малий тиск на см3. Мийка з нержавіючої сталі буде мати малу вагу, володіючи при цьому високим опором до механічного впливу;
 • тривалий термін експлуатації — вище згадані міцність та стійкість до корозії самого сплаву, забезпечують досить тривалий час експлуатації зроблених з нього мийок (до 10 років і більше);
 • оптимальне співвідношення ціни і якості — завдяки мінімальним витратам на виробництво, досягнута низька ціна вартості продукції з нержавіючої сталі. Це дозволяє виробляти недорогі кухонні мийки, які при цьому володiють усіма позитивними властивостями нержавіючої сталі.

Головні Відмінності кухонних мийок Wezer

Відповідальний підхід до виробництва допоміг нам досягти певного успіху у сфері сантехнічної промисловості. Це дозволило нам отримати усі необхідні сертифікати якості та стандартизації від відповідних міжнародних лабораторій (РЄ, UL, ISO). Саме тому кухонні мийки з нержавійки від Wezer відрізняються від подібних аналогів інших виробників за такими параметрами:

 • надійність продукції — мийки проходять контроль якості на усіх етапах виробництва;
 • міжнародна якість — виготовлення продукції здійснюється за допомогою найсучаснішого обладнання;
 • гарантія та сервісне обслуговування — мийки Wezer мають гарантію якості від виробника і сервісне обслуговування по Україні;
 • доступна вартість — ціна сантехнічного обладнання відноситься до середнього сегменту, що робить її придбання доступним.

Більш детально ознайомитися з асортиментом кухонних мийок і їх характеристиками можна перейшовши за посиланням https://www.wezer.ua/mojki-kuhonnye/ . А для того, щоб придбати вподобаний виріб, досить перейти до розділу «Де купити».