Про нас

Українська компанія Wezer була заснована в 1993 році винахідливими і активними підприємцями, які бачили правильний вектор розвитку. У цей час ринок вперше став відкритий для зарубіжних інвесторів, свіжих ідей і надавав великі можливості для діяльності. Компанія Wezer стала розробляти і поширювати сантехнічне обладнання, різне комплектуюче до нього і монтажні інструменти. Так на українському ринку з’явилися металопластикові труби, зварювальні апарати для них, і різна сантехніка від змішувачів до умивальників.

Основні виробничі потужності компанії розташовуються в Китаї, так як організувати там промислову діяльність набагато простіше ніж у нас. Це пов’язано з різними економічними і бюрократичними питаннями. Важливо розуміти, що якість продукції не залежить вiд місця її виробництва. Головну роль у створенні дійсно хороших товарів грають кваліфіковані фахівці, передове устаткування і політика компанії. До того ж, виробництво в Піднебесній дозволяє значно знизити вартість за кожну одиницю створеного товару, що робить продукцію Wezer загальнодоступною для всіх бажаючих її придбати.

До нинішнього року можна впевнено сказати, що компанія Wezer домоглася великих успіхів і зараз продукція бренду відома в країнах Америки, Європи, Азії та СНД. Наполеглива праця і відповідальний підхід до роботи співробітників компанії дозволили продукції Wezer отримати міжнародне визнання, що підтверджують наявні сертифікати якості та стандартизації.

Основні переваги виробів від Wezer

Багаторічний досвід виробництва сантехнічного та монтажного обладнання сформував сучасну політику компанії, яка повністю є орієнтованою на клієнта. Саме тому, купуючи продукцію, Wezer Ви отримуєте:

 

Широкий асортимент товарів Wezer

Коли виникає необхідність оновити сантехніку в будинку або прокласти трубопровідну систему для подачі води чи опалення, то варто звернутися до великого асортименту товарів Wezer. Ми можемо запропонувати Вам за дуже привабливою ціною наступне обладнання, інструменти та сантехніку:

 

 

Для того щоб замовити потрібні інструменти, на сайті компанії Wezer необхідно перейти до розділу «де купити».